Zaregistrujte se na našem eshopu a automaticky získáte slevu 3%.

Kariéra

Do prodejny v Kolíně městě hledáme prodavače/prodavačku - pokladní

Požadujeme -
✅ příjemné vystupování
✅ znalost práce na PC
✅ ochotu učit se novým věcem
✅ odpovědnost
✅ svědomitost
✅ pracovitost
Nabízíme -
✅ prémie dle ekonomických výsledků prodejny
✅ příjemný kolektiv

Životopis zašlete na e-mail info@koberceadam.cz
Více informací na tel.: +420 321 715 303

Do prodejny v Kolíně sháníme fyzicky zdatného a časově flexibilního brigádníka.

Náplň práce:
Řezání, balení a nahazování koberců a lin.
Pracovní doba v dopoledních hodinách, nebo dle dohody.

Nabízíme -
✅ výplata ihned po práci
✅ férové jednání
Napiště nám na e-mail info@koberceadam.cz
Nebo zavolete na tel.: +420 321 715 303

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení