EXTRA SLEVA 15% NA METRÁŽOVÉ KOBERCE A PVC. AKCE PLATÍ DO 30.4. SLEVOVÝ KÓD: DUBEN15

Kariéra

Hledáme nového kolegu na naši pobočku Čáslav.
Náplň práce: obsluha zákazníků, řezání podlahových krytin.

Požadujeme -
✅ příjemné vystupování
✅ odpovědnost
✅ svědomitost
✅ pracovitost
✅ fyzická zdatnost

Nabízíme -
✅ výhodné platové podmínky
✅ příjemný kolektiv

Životopis zašlete na e-mail caslav@superpodlaha.cz
Více informací na tel.:  +420725806794

Přijmeme podlaháře na HPP i IČO. Praxe nutná

Nabízíme -

Životopis zašlete na e-mail info@koberceadam.cz
Více informací na tel.: +420 731 765 769

Do prodejny v Kolíně sháníme fyzicky zdatného a časově flexibilního brigádníka.

Náplň práce:
Řezání, balení a nahazování koberců a lin.
Pracovní doba v dopoledních hodinách, nebo dle dohody.

Nabízíme -
✅ výplata ihned po práci
✅ férové jednání
Napiště nám na e-mail info@koberceadam.cz
Nebo zavolete na tel.: +420 321 715 303

Záznamy nebyly nalezeny...