Umělá tráva ORION
Kód: 0000141965 0000141964 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umělá tráva ORION je ideálním řešením pro všechny, kteří touží po dokonale zeleném trávníku bez zbytečné námahy. Věrnou imitaci živého trávníku zajišťují 25 mm dlouhá vlákna ve dvou odstínech zelené se světlým podrostem, který připomíná suchou trávu. Spodní vrstvu tvoří pevný latex s odtokovými kanálky, které usnadňují odtok vody.
Vlákna umělé trávy ORION jsou vyrobena z kombinace dvou materiálů, a to polypropylenu a polyethylenu, díky čemuž je trávník vhodný i pro použití v exteriéru. Pro jeho vyčištění vám bohatě postačí fukar, vysavač nebo koště.
Umělý trávník ORION vám největší radost udělá především na terasách, balkonech či zahradách.
Největší benefity umělé trávy ORION:
- Venkovní použití – balkony, terasy, zahrady.
- Perforovaný podklad s odtokovými kanálky – lepší odvod vody.
- Snadná údržba.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| PODKLAD: | LATEX (perforovaný) |
| ? BARVA: | ZELENÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 25,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 27,00 mm |
| MATERIÁL: | 60% polypropylen + 40% polyester |
| ŠÍŘE: | 2 m, 4 m |
| VÁHA VLASU: | 1 040 g/m2 |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2 260 g/m2 |
| POUŽITÍ: | Venkovní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
