Umělá tráva RIVIERA 576
Kód: A1357187/ZEL/2 A1357187/ZEL/4 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| PODKLAD: | M back |
| ? BARVA: | ZELENÁ |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 30,00 mm |
| MATERIÁL: | 63% polyethylen + 37% polypropylen |
| ŠÍŘE: | 2 m, 4 m |
| VÁHA VLASU: | 810 g/m2 |
| POUŽITÍ: | Venkovní |
| BARVA: | Zelená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
