PVC podlaha - lino Pentax Lisburn dark brown
Kód: 44066/3 M 44066/4 M JUTKAT12864 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bezftalátová vinylová podlaha PENTAX v moderních dekorech je vhodná do nejvytíženějších bytových prostor, do středně vytížených komerčních prostor i do průmyslových interiérů s lehkým zatížením.
Tento vinyl v metráži má celkovou tloušťku 2,9 mm a nášlapnou vrstvu 0,4 mm.
K jejím přednostem patří snadná údržba, tichý došlap a protiskluzová úprava. Povrch vinylu s polyuretanovou úpravou je velmi odolný vůči poškrábání, otlakům, skvrnám a má antistatické vlastnosti.
Spodní vrstva vinylu je opatřena komfortním filcovým podkladem, který dobře izoluje teplo i zvuk. Podlaha je také vhodná na podlahové topení.
Při výběru této podlahy doporučujeme přikoupit podložku pod kolečkové židle.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DEKOR DŘEVO |
|---|---|
| PODKLAD: | NA FILCU |
| Šíře:: | 3 m, 4 m, 5 m |
| Materíál:: | 100% PVC |
| Povrchová úprava:: | PUR |
| Tloušťka:: | 2,9 mm |
| Nášlapná vrstva:: | 0,4 mm |
| Celková váha:: | 1 950 g/m2 |
| Užitná třída:: | 23 / 32 / 41 |
| Podklad:: | Filc |
| Šířka lamely:: | 20 cm |
| Kročejový útlum:: | 16 dB |
| Vhodnost pod kolečkovou židli:: | ne |
| Vhodnost pro podlahové vytápění: : | ano |
| Antistatika:: | ano |
| Klasifikace hořlavosti:: | Bfl.S1 |
| Dekor: : | Dřevěný |
| Použití:: | Bytové |
| Bezftalátový vinyl: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

