PVC podlaha - lino TRAFFIC 591-04 dub žlutý
Kód: AVAN357886/2/ZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Traffic je podlahovou krytinou určenou do prostor s velmi intenzivním provozem. Toto zátěžové PVC disponuje mnoha vlastnostmi, které jej předurčují i do průmyslových provozů - je odolné proti chemikáliím, má výbornou odolnost proti opotřebení a dimenzionální stabilitu. Třída hořlavosti podlahové krytiny e Bfl-s1, je tedy prakticky nehořlavé. Z hlediska elektrostatických vlastností se zátěžové PVC Traffic řadí do skupiny antistatických.
Zátěžové PVC Traffic vhodné do komerčních a průmyslových prostor je k dispozici v šíři role 3m.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DEKOR DŘEVO |
|---|---|
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| CELKOVÁ TLOUŠŤKA: | 2,20 mm |
| NÁŠLAPNÁ VRSTVA: | 0,55 mm |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 42 |
| DEKOR: | DŘEVO, DUB, ŽLUTÝ |
| HOŘLAVOST: | Bfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 3 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1 885 g/m2 |
| POVRCHOVÁ ÚPRAVA: | PUR |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| ANTISTATIKA: | ano |
| VHODNÉ NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
