Metrážový koberec ZEN 110 vínový
Kód: 357820/ERV/4Související produkty
Detailní popis produktu
Vysokozátěžový koberec v metráži v atraktivních barvách. Koberec Zen je vhodný pro veškeré hotelové či kancelářské prostory. Díky velmi široké škále barev najde své uplatnění nejen v moderních prostorách, ale i v prostorách historických či komorně laděných. Komfortní provedení jej předurčuje i pro použití v domácnosti.
Zátěžový hotelový koberec Zen je konstruován k použití ve vysoce vytížených prostorách. Tomu odpovídá i stupeň zátěže 33. Naprostým unikátem je v této třídě zátěže stupeň komfortu 4 - tato vlastnost činí tento hotelový a zátěžový koberec ve své kategorii opravdu ojedinělým. Navíc je vyroben postupem, který je šetrný k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bytové koberce metrážové |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | VÍNOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,50 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Bfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| PODKLAD: | SB/FS - AB |
| VÁHA VLASU: | 1000 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2160 g/m2 |
| HUSTOTA TKANÍ: | 200940 vpichů/m2 |
| DRUH VLASU: | všívaný saxony |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
