Čistící zóna NOVA NOP 07 černá
Kód: 0000000574Související produkty
Detailní popis produktu
Čisticí zóny NOVA NOP jsou výjimečné svým 3D vzorem ve tvaru malých nopů, které dodávají kolekci elegantní detail a napomáhají funkčnosti rohože.
Kombinace polypropylenových a polyesterových vláken vytváří nenáročný materiál, který je snadný na údržbu.
Čisticí zóna napomáhá tlumit kročejový i akustický hluk a je taktéž vhodná k pokládce do prostor s podlahovým vytápěním.
Čisticí zóny jsou nezbytné k omezení roznášení nečistot a prachu v budově. Speciální struktura zachycuje nečistoty z podrážek bot pouhou chůzí a chrání kromě podlahových krytin také zdraví osob uvnitř budovy, a to díky tomu, že zkvalitňuje čistotu ovzduší.
Dle našich zkušeností snížíte díky čisticí zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN/ POLYESTER |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22+ |
| ? BARVA: | ČERNÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,60 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 9,20 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 2 m |
| VÁHA VLASU: | 1150, g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2090 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

