Čistící zóna SHEFFIELD/ LIVERPOOL 60 hnědá
Kód: 0000034075 0000107475 0000034077 0000047208 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Čistící zóna SHEFFIELD/ LIVERPOOL s klasickým vzorem 3D pruhů v nenápadných barvách doplní vstupní prostory Vaší budovy a efektivně ochrání vnitřní podlahové krytiny. Omezení roznášení nečistot prodlužuje životnost podlah, chrání čistotu ovzduší, a tím i zdraví osob uvnitř budovy.
Kolekce LIVERPOOL účinně odstraňuje drobné nečistoty ulpělé na obuvi, a to bez nutnosti otírání bot – stačí pouhá chůze po speciálně navrženém povrchu. Kombinace polypropylenových a polyesterových vláken vytváří nenáročný materiál, který je snadný na údržbu.
Čisticí zóna napomáhá tlumit kročejový i akustický hluk a je taktéž vhodná k pokládce do prostor s podlahovým vytápěním.
Dle našich zkušeností snížíte díky čisticí zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Pro dosažení požadované účinnosti musí mít čisticí zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Všechny čisticí zóny s pruhovaným vzorem v naší nabídce mají vzor rovnoběžný s délkou role.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN/ POLYESTER |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,60 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 1 m, 1,33 m, 2 m, 4 m |
| VÁHA VLASU: | 560 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1720 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
