Metrážový koberec BATIK 33 béžový
Kód: 0000132257Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce bytových koberců BATIK na první pohled zaujme zajímavým tištěným vzorem s decentním zrnitým dekorem.
Kolekce je vyrobena z nízké polyamidové smyčky, která se vyznačuje odolností a nenáročností na údržbu.
Filcový podklad účinně tlumí kročejový hluk.
V případě, že hledáte kvalitní koberec do obýváku či pokoje pro hosty, tato metráž Vás jistě zaujme. S koberci BATIK vykouzlíte ve svém interiéru oázu pohody a odpočinku.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,50 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 400 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1270 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 197500 vpichů/m² |
| KROČEJOVÝ ÚTLUM: | 20 dB |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
