Metrážový koberec Bella - Marbella 25 zelený
Kód: 0000037637 0000032107 0000039305 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bytový koberec BELLA - MARBELLA patří mezi smyčkové koberce s výrazným plastickým vzorem. Hodí se do bytových prostor se střední zátěží. Koberec je elegantní a snadný na údržbu.
V nabídce naleznete hned několik barevných odstínů, které doplňuje jemný lesk. Koberec je skvělou volbou pro obývací pokoje, ložnice či pokoje pro hosty, skvěle se budou vyjímat v různých stylech interiérů, a to od moderních bytů až po rustikální chalupy.
Zářivá polyamidová vlákna jsou tkaná metodou zvanou scroll vytvářející díky různé výšce jednotlivých vlasů geometrický 3D vzor. Potěší Vás jednoduchou údržbou a čištěním, možností pokládky na podlahové topení či odolností vůči UV záření.
Zútulněte si svůj interiér výběrem z kolekce, pod níž navíc může být instalované podlahové vytápění, a dopřejte si tak hřejivý došlap v létě i zimě.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | ZELENÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 3 m, 4 m, 5 m |
| VÁHA VLASU: | 420 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1350 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 180000 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUTIŽÍ: | Bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

