Metrážový koberec Bossanova 62 růžový
Kód: 0000092305Související produkty
Detailní popis produktu
BOSSANOVA je nestárnoucí klasika bytových koberců vhodná do moderního i vintage interiéru. Skvěle tak doplní ložnici či obývací pokoj.
Kolekce nabízí výběr z několika decentních barev, které podtrhuje saténový lesk.
Zářivá polyamidová vlákna vykazují skvělé vlastnosti: Jsou odolná a velice pohodlně se udržují a čistí. Koberec můžete používat společně s podlahovým vytápěním a je odolný vůči vyblednutí barev vlivem UV záření.
Díky certifikaci institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | RŮŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 375 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1130 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 171000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

