Metrážový koberec DOBRO 35 béžový
Kód: 0000137665 0000137671 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Metrážové koberce DOBRO jsou vhodné do obývacího pokoje nebo ložnice.
Koberce zaujmou decentním melírováním a efektním plastickým vzorem.
Zdobí je tzv. scroll vlas, který díky různé výšce smyček vytváří zajímavý geometrický trojrozměrný vzor.
Polyamidový vlas ve smyčkovém provedení se snadno udržuje čistý.
Díky certifikaci institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 9,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 12,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 3 m, 4 m |
| VÁHA VLASU: | 450 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1200 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
| HUSTOTA TKANÍ: | 180000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| PODKLAD: | Ecoluxe |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

