Metrážový koberec DYNAMIC 79 černý
Kód: 0000109989Související produkty
Detailní popis produktu
Zátěžový metrážový koberec DYNAMIC je vyroben z polyamidu, který je velmi odolný vůči skvrnám a oděru, takže jeho údržba bude snadná.
Koberec je protiskluzový, antistatický, odolný vůči vyblednutí vlivem slunečního záření, tlumí kročejový hluk, je vhodný pod kolečkové židle a do prostor s podlahovým topením. Koberec DYNAMIC je vhodný do místností s vysokou zátěží.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | ČERNÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 5,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 720 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1550 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 197500 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
