Metrážový koberec Expo New 97 šedý
Kód: 0000061155 0000066301 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Metrážový koberec EXPO NEW poskytuje základní stupeň komfortu, zato je vhodný i do namáhaných prostor, jako jsou například dětské pokojíčky, předsíně, chodby a haly, jídelny či obývací pokoje. Kolekce je hravá díky svým zářivým barvám a originálním kroužkům.
Kolekce je vyrobena z polyamidu, který vám zajistí snadnou údržbu a čištění. Koberec je vhodný do prostor s podlahovým vytápěním, tlumí kročejový hluk, disponuje kvalitním filcovým podkladem a odolává vyblednutí barev vlivem slunečního záření.
Díky certifikaci institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Kolekce EXPO NEW vnese radost nejen do vašeho moderního interiéru, ale rozhodně i do dětského či studentského pokoje vašich ratolestí.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ, VÍCEBAREVNÝ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA, POTISK |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m, 5 m |
| VÁHA VLASU: | 280 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1250 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 177750 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | BYTOVÉ |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
