Metrážový koberec Fortesse SDE New 138 béžový
Kód: 0000060468Související produkty
Detailní popis produktu
Koberec FORTESSE SDE NEW si oblíbíte pro jeho dobrý komfort, elegantní vzhled, výdrž a praktičnost.
Hodí se do komerčních prostor s vyšším stupněm namáhání, jako jsou vstupní haly, butiky či kanceláře, dále do jakkoliv namáhané místnosti ve Vašem domě či bytě.
Koberce FORTESSE SDE NEW jsou vyrobeny z polyamidu, který se dobře udržuje čistý. Koberce zdobí elegantně střižený velurový vlas a podklad je vyroben z kvalitní podložky „action back.“ Koberce se hodí do prostorů s podlahovým vytápěním i do místností, kde se používají kolečkové židle. Mezi jejich další perfektní vlastnosti určitě patří fakt, že odolávají vyblednutí barev vlivem slunečního záření.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 32 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,00 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| VÁHA VLASU: | 730 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1730 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| HUSTOTA TKANÍ: | 225000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
