Metrážový koberec HOTEL NOW Q64-1 - béžovošedý
Kód: 357865/4/BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Objektový metrážový koberec z kolekce HOTEL NOW je vyroben ze 100% polyamidu v provedení střiženého vlasu v hustém provedení s AB podkladem v podobě mřížky.
Koberec se hodí do vysokozátěžových prostor - penzionů, hotelů, restaurací, hal, divadel apod. Nebo do Vaší rezidence. Snese kolečkovou židli pro stálé použití. Hodí se opravdu všude tam, kde koberec má vydržet dlouhé roky s opravdovou zátěží.
Největší benefity koberce HOTEL NOW
- Zátěžová třída: 33 – vhodný pro komerční prostory s vysokou intenzitou provozu.
- Materiál: 100% Polyamid 6 (vysoce odolné syntetické vlákno).
- Konstrukce: Střižený vlas (tzv. saxony) s hustotou přibližně 173 800 až 228 520 vpichů/m².
- Rozměry: Standardní šíře role je 4 metry.
- Výška a váha: Celková výška je cca 7 mm (z toho vlas 4,2 mm) s celkovou váhou kolem 1930 g/m².
- Akustika: Poskytuje útlum kročejového hluku v rozmezí 25–27 dB, což je ideální pro klidné hotelové prostředí.
Další varianty produktu:
- podklad filc 300 g/m2 + 100 Kč/m2 (min. objednávka 100 m2, dodací lhůta 3-4 týdny)
- podklad filc 500 g/m2 + 150 Kč/m2 (min. objednávka 100 m2, dodací lhůta 3-4 týdny)
- hořlavost Bfl + 60 Kč/m2 (min. objednávka 400 m2, dodací lhůta 3-4 týdny)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ, ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,20 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | 1/10" střižená smyčka Saxony |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 980 g/m2 |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1930 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 173800 vpichů/m² |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ: | ANO |
| ÚTLUM KROČEJOVÉHO HLUKU: | cca 27 dB |
| TEPELNÝ ODPOR: | cca 0,13 m2K/W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
