Metrážový koberec NELSON 69 béžový
Kód: 0000132759Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní bytový koberec z kolekce NELSON Vás okouzlí luxusním vzhledem a kvalitním provedením. Tato metráž je velmi příjemná na dotyk i došlap.
Koberec NELSON zdobí smyčkový vlas, který je vyroben z vlny, která se snadno udržuje a jednoduše čistí. Účinně tlumí kročejový hluk a v součtu vykazuje velmi dobrý stupeň komfortu. Lze jej pokládat také do místností s podlahovým vytápěním.
Tento koberec prošel přísným testováním a nese certifikaci německého institutu GUT, která zaručuje, že je vyroben v souladu se všemi potřebnými zdravotními, bezpečnostními a ekologickými standardy. Díky této certifikaci máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Ať už si tuto kolekci vyberete do obývacího pokoje, ložnice či pokoje pro hosty a interiérů zařízených v mnoha stylech, od moderního až po vintage, koberec NELSON vytvoří krásný estetický prvek.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | 100% VLNA |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 1000 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1800 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 43175 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
