Metrážový koberec Optima SDE New 196 šedý
Kód: 0000060911Související produkty
Detailní popis produktu
Metrážový koberec OPTIMA SDE se řadí do kategorie zátěžových koberců. Nabízí se v celé škále moderních barev, které doplňuje velmi jemný zrnitý vzor složený z více odstínů barev.
Díky své odolnosti se hodí do všech kanceláří, ale uplatnění nalezne i v domácnostech. Lze ho použít nejen do prostorů s podlahovým vytápěním, ale i na různá schodiště či pod kolečkové židle.
Díky certifikaci německého institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 32 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,00 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1680 g/m² |
| VÁHA VLASU: | 750 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| HUSTOTA TKANÍ: | 256000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
