Metrážový koberec RE-TWEED 90 světle šedý
Kód: 0000114034Související produkty
Detailní popis produktu
Zátěžové koberce RE-TWEED v příjemných přírodních odstínech jsou svou odolností vhodné do bytových či komerčních prostorů.
Koberce jsou vyrobené ze směsi polyamidu a polypropylenu technikou pevné smyčky. Mohou být použity na schody či pod kolečkovou židli.
Materiál je hypoalergenní, je vhodný do místností s podlahovým vytápěním a snadno se udržuje.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID / POLYPROPYLEN |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 2,60 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 5,20 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| MATERIÁL: | 85% polyamid + 15% polypropylen |
| VÁHA VLASU: | 525 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1800 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 245000 vpichů/m² |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

