Metrážový koberec RIFF 106 béžový
Kód: 0000141836 0000141827 0000142220 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
S metrážovými koberci RIFF si ozvláštníte svůj domov a zároveň do něj vnesete eleganci a útulnost.
Kolekce nabízí výběr z několika decentních barev, které podtrhuje saténový lesk. Materiál je tkaný metodou zvanou scroll vytvářející díky různé výšce jednotlivých vlasů geometrický 3D vzor.
Zářivá polyamidová vlákna vykazují skvělé vlastnosti: jsou odolná a velice pohodlně se udržují a čistí. Materiál je odolný vůči vyblednutí barev vlivem UV záření.
Díky certifikaci institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Ať už si tuto kolekci vyberete do obývacího pokoje, ložnice či pokoje pro hosty a interiérů zařízených v mnoha stylech, od moderního až po vintage, koberec RIFF vytvoří krásný estetický prvek.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 5,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 3 m, 4 m, 5 m |
| VÁHA VLASU: | 295 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1300 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 169000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
| PODKLAD: | Texflor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

