Metrážový koberec SATURNUS 15 červený
Kód: 0000129274Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zátěžové koberce SATURNUS si Vás na první pohled získají svým elegantním vzhledem a kvalitním zpracováním.
Decentní zrnitý vzor podtrhuje osobitý vzhled těchto koberců. Své místo si tato metráž nalezne v hotelových halách či pokojích nebo kancelářích. Samozřejmě, že skvělou službu Vám poskytne i v těch nejvíce namáhaných místnostech Vaší domácnosti.
Koberce SATURNUS jsou vyrobeny z polyamidu, což je maximálně odolný materiál, který se jednoduše udržuje a čistí, čemuž přispívá také nízký vlas. Bez problémů je můžete umístit i na podlahové vytápění, stejně jako do místnosti, kde se používají kolečkové židle. Zcela jistě oceníte, že tlumí kročejový hluk.
Metrážní koberce z kolekce SATURNUS si oblíbíte pro jejich elegantní vzhled, výdrž a praktičnost.
Pro opravdu jedinečný zážitek doporučujeme pod koberec SATURNUS položit jednu z podložek FLOORWISE, která Vám zaručí dokonale měkký a neodolatelný koberec pro Vaše chodidla.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23, 32 |
| ? BARVA: | ČERVENÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,50 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| VÁHA VLASU: | 700 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1550 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 210600 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové, bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

