Metrážový koberec SYMBIO 36 béžový
Kód: 0000133437Související produkty
Detailní popis produktu
Bytové koberce z kolekce SYMBIO Vás na první pohled upoutají praktickým provedením a nadčasovostí. Jemné melírování dodává těmto metrážovým kobercům elegantní nádech. Ať už sháníte moderní koberec do obýváku, pokoje pro hosty nebo studentského pokoje, metráž SYMBIO zaručeně ozdobí a zútulní Váš interiér.
Polyesterový vlas tkaný do smyček zajišťuje snadnou údržbu a čištění. Moderní koberec je opatřen filcovým podkladem a je možné jej položit do místností s podlahovým vytápěním.
Sháníte-li zajímavý a současně decentní koberec, metráž z kolekce SYMBIO je tou správnou volbou.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYESTER (PES) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 600 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1700 g/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| HUSTOTA TKANÍ: | 169000 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
