Metrážový koberec VIRTUOSE 97 hnědý s jemným barevným melírem
Kód: 0000131329Související produkty
Detailní popis produktu
Barevné provedení koberců VIRTUOSE Vás osloví svou originalitou, která je vždy něžná a zároveň decentní.
Melírovaný puntíkovaný efekt dodává koberci živý, ale stále elegantní charakter, který prostor krásně prohřeje a zároveň opticky skryje drobné nečistoty. Díky této hravé, avšak decentní barevnosti se koberec skvěle hodí do obývacího pokoje, dětského pokoje či pokoje pro hosty. Dokáže interiér zútulnit a dodat mu příjemnou atmosféru.
Koberec je vyroben v Nizozemsku z polypropylenu a polyamidu, přičemž použitý polyamid obsahuje recyklované vlákno ECONYL®. Díky tomu má koberec nižší ekologickou stopu.
Smyčkový vlas se snadno udržuje a koberec je doplněn o kvalitní filcový podklad, který přispívá k lepší akustice a pocitu tepla.
Tento metrážový koberec je zkrátka útulný a vnese do Vašeho domova pocit pohody.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID / POLYPROPYLEN |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| MATERIÁL: | 75% Polypropylen, 25% Polyamid |
| VÁHA VLASU: | 575 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1380 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 196850 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
