PVC podlaha - lino Xtreme Mira 160L - béžové
Kód: 0000095152 0000095128 0000094100 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
PVC XTREME vyniká svou extrémní odolností a výbornými vlastnostmi, jak už napovídá samotný název.
Kolekce nabízí jak dekory věrně imitující přírodní dřevo v široké škále odstínů, tak i unidekory ve střídmějších i výraznějších barvách.
Jedná se o zátěžové PVC, které je pro maximální možnou odolnost vhodné do nejvíce zatěžovaných veřejných, komerčních i průmyslových prostorů. Lze použít i v bytových prostorech, skvěle poslouží i v nejfrekventovanějších místnostech domácnosti.
PUR povrchová úprava chrání krytinu po dlouhá léta a usnadňuje také péči o podlahu. Díky vysoké odolnosti je podlaha vhodná pro prostory s častým používáním kolečkových židlí a bez obav ji lze položit i na podlahové vytápění.
Výroba probíhá s využitím obnovitelných zdrojů energie a je certifikovaná mezinárodními normami ISO 14001 a ISO 9001, takže získáváte produkt, který je kvalitní, bezpečný a šetrný k životnímu prostředí i vašemu domovu.
Nezapomeňte podlahy doplnit o praktické lišty s kabelovým kanálkem. Vhodnou lištu naleznete níže mezi doporučenými produkty.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PVC PODLAHA / LINA |
|---|---|
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| CELKOVÁ TLOUŠŤKA: | 2,00 mm |
| NÁŠLAPNÁ VRSTVA: | 0,70 mm |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 34, 43 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| DEKOR: | UNIDEKOR |
| HOŘLAVOST: | Bfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 2 m, 3 m, 4 m |
| MATERIÁL: | PVC |
| POVRCHOVÁ ÚPRAVA: | PUR |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2800 g/m² |
| KROČEJOVÝ ÚTLUM: | 6 dB |
| TEPELNÝ ODPOR: | 0,014 m² K/W |
| PROTISKLUZNOST: | R10 |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Beauflor je belgickým výrobcem podlah. Produkty jsou známé i v tuzemsku. Co všechno tato značka nabízí a jak vznikla? Přečtěte si o výrobci podlah Beauflor v tomto článku.
