Stěrka BRALEP MIX 50
Kód: 0000019095 0000019094 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stěrka BRALEP MIX 50 je jednoduše řečeno jemná disperzní vyrovnávací hmota určená k okamžitému použití v případě, že potřebujete dorovnat menší nerovnosti podlah nejrůznějších druhů (od betonových až po OSB desky) před pokládkou zejména koberců. Stěrka BRALEP MIX 50 je určena k přímému použití, neobsahuje rozpouštědla a po vytvrzení je mrazuvzdorná. Používá se v interiéru a je vhodná i do prostor s podlahovým vytápěním nebo tam, kde se používají kolečkové židle.
Pro jednodušší aplikaci doporučujeme zakoupit ještě speciální váleček na odvzdušnění čerstvě rozlévaných nivelačních stěrek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKOVÝ SORTIMENT |
|---|---|
| Barva:: | slonová kost |
| Sušina:: | min. 78% |
| Hodnota pH:: | 7,5 - 8,5 |
| Balení:: | plastové vědro; 15 kg, 25 kg |
| Viskozita při 23°C: | 4 000 – 11 000 mPas-1 ( R5, 20 RPM) |
| Specifická hmotnost:: | 1,8 kg/m3 |
| Spotřeba:: | 1,8 - 2 kg/m2 /1mm vrstvy |
| Pochůznost (20°C): : | dle výšky vrstvy, cca 8 - 24 hodin |
| Doba vytvrdnutí (20°C):: | dle výšky vrstvy, cca po 24 – 48 hodinách |
| Přídržnost k betonu odtrhem po 7 dnech: : | 0,83 MPa (penetrováno PE 280) |
| Pevnost ve smyku: : | 1,22 MPa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
