Metrážový koberec SPARTA 5611 béžový
Kód: 0000126964 0000128573 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nadčasové koberce z kolekce SPARTA Vás nadchnou elegantním vzhledem a praktičností. Na první pohled Vás zaujmou zajímavým 3D vzorem. Ať už sháníte koberec do obýváku nebo pokoje pro hosty, metráž SPARTA zaručeně ozdobí a zútulní Váš interiér.
Koberce SPARTA jsou vyrobeny z polypropylenu, jež se ve spojení se smyčkovým vlasem pohodlně udržuje a čistí. Koberec je vyroben metodou scroll, díky různé výšce smyček vytváří vlasy originální geometrický trojrozměrný vzor. Filcový podklad účinně tlumí kročejový hluk.
Sháníte-li zajímavý a současně decentní koberec, metráž z kolekce SPARTA je tou správnou volbou.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m, 5 m |
| VÁHA VLASU: | 650 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1959 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
| HUSTOTA TKANÍ: | 101100 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

