Metrážový koberec SAVANNAH 33 světle béžový
Kód: 0000074470 0000078634 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Metrážové koberce SAVANNAH nádherně vyzní v retro či vintage interiéru ze 60. let, ale stejně tak podtrhnou i moderní prostory. V tom starožitném pak působí neutrálně, elegantně a nerušivě.
Koberec je vyroben z kombinace polypropylenu s polyamidem. Materiál odolává vyblednutí barev. Vlas je tkaný do smyček, koberec se velmi pohodlně udržuje a tlumí kročejový hluk. Je vhodný zejména do předsíně, kuchyně, haly, šatny či jídelny. Lze jej pokládat na podlahové topení. Vše je ještě doplněno o filcový podklad.
Vneste do svého domova útulnost a eleganci s kolekcí SAVANNAH.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID / POLYPROPYLEN |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 21 |
| ? BARVA: | BÉŽOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,70 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,20 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 3 m, 4 m |
| MATERIÁL: | 40% Polypropylen + 60% Polyamid |
| VÁHA VLASU: | 420 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1330 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 148125 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| KROČEJOVÝ ÚTLUM: | 25 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
