Čisticí zóna LOMBOK 2343 černá
Kód: 0000048093Související produkty
Detailní popis produktu
Čisticí zóny LOMBOK s jednoduchým 3D vzorem pruhů zamezují roznášení nečistot uvnitř budovy. Jednoduchý plastický vzor plní nejen svou estetickou funkci, ale především zajišťuje efektivní očištění obuvi pouhou chůzí po povrchu čisticí zóny. Správnou volbou zóny chráníte nejen interiérové podlahy, ale také čistotu vnitřního ovzduší.
Hlavní výhodu použitého polypropylenového vlákna je nenáročná péče a snadné čištění, vstupní prostory proto lehce udržíte reprezentativní a upravené.
Dle našich zkušeností snížíte díky čisticí zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Pro dosažení požadované účinnosti musí mít čisticí zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Všechny čisticí zóny s pruhovaným vzorem v naší nabídce mají vzor rovnoběžný s délkou role.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23, 31 |
| ? BARVA: | ČERNÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 10,00 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 2 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2100 g/m² |
| VÁHA VLASU: | 1500 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
