Čisticí zóna MADRID / PARIJS 18 hnědá
Kód: 0000063030 0000063032 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvítejte Vašeho hosta komfortní čistou a bezpečnou rohoží z kolekce MADRID / PARIJS, která je výjimečná svým 3D vzorem ve tvaru malých oválků. Omezíte tak roznášení nečistot a prachu v budově, a tak preventivně ochráníte zdraví osob uvnitř budovy ve Vašich komerčních či bytových prostorech.
Tato čistící zóna dále disponuje svou antistatickou úpravou a je protiskluzová.
Kolekce MADRID / PARIJS je vyrobena z polypropylenu, který je mimořádně odolný vůči skvrnám a oděru, proto Vám bude dělat radost její snadná údržba.
Dle našich zkušeností snížíte díky čistící zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22+ |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 1 m, 2 m |
| VÁHA VLASU: | 775 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1396 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
