Metrážový koberec Akzento new 92 šedý
Kód: 0000126931Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zátěžové koberce AKZENTO NEW si Vás na první pohled získají svým elegantním vzhledem a kvalitním zpracováním. Jednobarevné provedení doplňuje dekor ve formě decentního rozostřeného puntíku, který vytvoří po pokládce v ploše interiéru velmi poutavý prvek. Své místo naleznou v hotelových halách či pokojích nebo kancelářích. Jsou rozhodně vhodným kandidátem i do bytových prostor, a díky jejich odolnosti je můžete umístit do jakékoliv místnosti svého domova.
Koberce AKZENTO NEW jsou vyrobeny z polyamidu, což je maximálně odolný materiál, který se jednoduše udržuje a čistí. Nízce střižený a zároveň hustě vetkávaný vlas přispívá nejen ke snadné údržbě, ale i atraktivnímu vzhledu. Nemusíte se obávat vyblednutí barev vlivem slunečního záření a můžete jej pokládat do místností, kde je instalováno podlahové vytápění.
Koberce z kolekce AKZENTO NEW jsou skvělým spojením elegance a odolnosti.
Tento koberec prošel přísným testováním a nese certifikaci německého institutu GUT, která zaručuje, že je vyroben v souladu se všemi potřebnými zdravotními, bezpečnostními a ekologickými standardy. Díky této certifikaci máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Pro opravdu jedinečný zážitek doporučujeme pod koberec AKZENTO NEW položit jednu z podložek FLOORWISE, která Vám zaručí dokonale měkký a neodolatelný koberec pro Vaše chodidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 31 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 730 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1900 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 161500 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

