Metrážový koberec ALABAMA 5923 světle šedý
Kód: 0000132724 0000132729 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Krásný bytový koberec vyrobený z polypropylenových vláken tkaných do výrazných smyček přináší nadčasová kolekce ALABAMA.
Vyberte si svou oblíbenou barvu, která je podtržena netradičním melírováním z různě barevných vláken v zajímavých kombinacích a zútulněte svůj domov. Jedná se o klasický koberec v moderním kabátě, který rozhodně zaujme nejen vzhledem, ale také svými vlastnostmi.
Polypropylen se velmi pohodlně udržuje a snadno se čistí, podklad je vyroben z filcu a můžete ho umístit do místností s podlahovým vytápěním. Ať už sháníte koberec do obýváku, do ložnice či pokoje pro hosty, tato metráž Vás nadchne a nezklame.
S koberci ALABAMA vneste do svého interiéru pohodu a eleganci zároveň.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,90 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m, 5 m |
| HUSTOTA TKANÍ: | 141 540 vpichů/m² |
| VÁHA VLASU: | 670 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1944 g/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


