Metrážový koberec Durban 49 hnědý
Kód: 0000093554 0000098264 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Koberec DURBAN zaujme na první pohled svým elegantním a útulným vzhledem, zdobí jej velmi zajímavá strukturovaná smyčka, je však také vysoce praktický a odolný.
Koberec lze použít nejen na běžné podlahy, ale i na podlahy s podlahovým topením a na příležitostně používaná schodiště. Použitý krátký vlas z polyamidu a polypropylenu zajišťuje koberci lesk a zároveň snadnou údržbu.
Prvotřídní podkladová vrstva FusionBac, která vzniká spojením (tavením) fleecové vrstvy a tkaného polypropylenového podkladu, v sobě spojuje výhody obou materiálů, a tím je pevná, stabilní a současně měkká a izolační.
Koberec z kolekce DURBAN Vás bude těšit nádherným designem a praktičností, skvěle doplní mnoho stylů interiérů.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID / POLYPROPYLEN |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23, 31 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m, 5 m |
| MATERIÁL: | 60% Polyamid a 40% Polypropylen |
| PODKLAD: | FusionBac |
| VÁHA VLASU: | 660 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1800 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| HUSTOTA TKANÍ: | 225000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
