Metrážový koberec Extreme 73 šedý
Kód: 0000094501Související produkty
Detailní popis produktu
Zátěžový koberec EXTREME kombinuje praktičnost, komfort a elegantní vzhled, hodí se prakticky kamkoli: do veřejných komerčních prostor s vysokým stupněm namáhání, jako jsou vstupní haly, prodejny či kanceláře, dále do jakkoliv namáhané místnosti ve vašem domě či bytě.
Vlas koberce vytváří elegantní smyčky a podklad je vyroben z kvalitního materiálu zvaného „action back". Použitý materiál polyamid, ze kterého je koberec vyroben, se snadno čistí a pohodlně udržuje. Materiál odolává vyblednutí barev vlivem slunečního záření. Koberec tlumí kročejový hluk a můžete ho umístit na podlahové topení. Dokonce ani kolečkové židle nepředstavují pro EXTREME žádný problém.
Koberec EXTREME si oblíbíte pro jeho dobrý komfort, elegantní vzhled, výdrž a praktičnost.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 3,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 5,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 550 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1450 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 189600 vpichů/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
