Metrážový koberec Marbeline 174 - šedý
Kód: SPO357880/ED/5Související produkty
Detailní popis produktu
Designový bytový koberec Marbeline svým provedením zaujme doslova na první pohled. Nejedny oči zajásají nejen při pohledu na Váš nový interiér, ale také na účet za koberec - jedná se totiž doslova o cenovou BOMBU! V aktuální nabídce naleznete moderní neokoukané dezény v příjemných "českých" barvách, tak neváhejte. Koberec je velmi oblíbený hlavně pro cenovou dostupnost, skvělý design i bezproblémovou údržbu. Jednoduchost a poutavý design koberce Marbeline za super cenu zvolilo už spousty spokojených zákazníků. Budete také jedním z nich?
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1100g/m² |
| POUŽITÍ: | BYTOVÉ |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
