Metrážový koberec MEDUSA - PERFORMA 21 - zelený
Kód: 0000109881Související produkty
Detailní popis produktu
Metrážové koberce MEDUSA jsou velmi krásné koberce elegantních odstínů barev s jemným melírováním, díky kterým vnesete zcela nový rozměr bytovým i komerčním prostorům.
Kolekce je vyrobena z polypropylenu, který je velmi odolný vůči skvrnám a oděru, takže jeho údržba bude snadná. Koberec je protiskluzový, antistatický, odolný vůči vyblednutí barev vlivem slunečního záření, tlumí kročejový hluk a je vhodný pod kolečkové židle a do prostor s podlahovým topením.
Vlastnosti tohoto koberce jsou opravdu mimořádné. Navíc díky certifikaci německého institutu GUT máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 33 |
| ? BARVA: | ZELENÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 2,30 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 5,20 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Bfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1600 g/m² |
| VÁHA VLASU: | 505 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 195000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
