Metrážový koberec Nicosia 93 šedý
Kód: 0000137643 0000137645 0000137646 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Bytový koberec NICOSIA patří mezi smyčkové koberce s výrazným plastickým vzorem. Hodí se do bytových prostor se střední zátěží. Koberec je elegantní a snadný na údržbu.
V nabídce naleznete hned několik barevných odstínů, které doplňuje jemný lesk. Koberec je skvělou volbou pro obývací pokoje, ložnice či pokoje pro hosty, skvěle se budou vyjímat v různých stylech interiérů, a to od moderních bytů až po rustikální chalupy.
Zářivá polyamidová vlákna jsou tkaná metodou zvanou scroll vytvářející díky různé výšce jednotlivých vlasů geometrický 3D vzor. Potěší Vás jednoduchou údržbou a čištěním, možností pokládky na podlahové topení či odolností vůči UV záření.
Zútulněte si svůj interiér výběrem z kolekce a dopřejte si tak hřejivý došlap v létě i zimě.
Díky certifikaci institutu GUT navíc máte jistotu, že vybíráte prověřený a k životnímu prostředí šetrný výrobek, který zajišťuje dobrou kvalitu ovzduší v interiéru.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYAMID (PA) |
| PODKLAD: | NA FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 10,00 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 3 m, 4 m, 5 m |
| VÁHA VLASU: | 550 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1470 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 205000 vpichů/m² |
| POUŽITÍ: | Bytové |
| PODKLAD: | Ecoluxe |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

