Metrážový koberec Primavera 399 vínový
Kód: 0000000428Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce koberců PRIMAVERA přináší řadu decentnějších i výraznějších barev. Jednobarevný koberec doplňuje žíhání vytvořené kombinací bílých a šedých vláken. Ideální umístění najde kolekce PRIMAVERA v bytových prostorech, často se však také využívá jako ekonomická varianta do komerčních prostor. Koberec lze kombinovat s různými styly interiéru a dává možnost doladit je o výraznější doplňky.
Nízký vpichovaný vlas je vyroben z polypropylenu, a to speciální technologií vpichováním do podkladu s použitím odolných vláken o délce čtyři milimetry, která následně umožňují snadnou údržbu koberce.
Sháníte-li nenáročnou krytinu v jednoduchém designu, koberec PRIMAVERA pro Vás bude správnou volbou. Potěší rovněž přívětivou cenou a solidní odolností.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | VÍNOVÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,00 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 900 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1040 g/m² |
| PODKLAD: | Texicon (Res, Resine, Precoat) |
| POUŽITÍ: | Komerční, bytové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
