Metrážový koberec RAMBO 80 hnědý
Kód: 0000000446 4521/2 M Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Metrážové koberce RAMBO nabízí výběr z barev, a to od nenápadných přírodních odstínů po barvy zářivé. Vzhled ozvláštňuje decentní žíhání barevných a světlých vláken. Výsledek působí elegantně a snadno se kombinuje.
Vpichovaný vlas tvoří směs polypropylenu a polyesteru. Polypropylen se vyznačuje snadnou možností čištění a nenáročnou údržbou, polyester pak odolností a tím, že nevybledne. Podklad koberce je vyroben z texiconu, disponuje tedy nanesenou vrstvou zpevňujícího materiálu na spodní straně. Položit jej můžete také do prostor s podlahovým vytápěním.
Jedná se o praktický a odolnější koberec, který je určen nejen do domácností, ale často se využívá jako ekonomická varianta do komerčních prostor, na trhy, výstavy i společenské akce.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN/ POLYESTER |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,80 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 2,5 m, 4 m |
| VÁHA VLASU: | 630 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 820 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| PODKLAD: | Texicon (Res, Resine, Precoat) |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| MATERIÁL: | 75% PP + 25% PES |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
