Metrážový koberec REWIND 900 Dilour 2190 černý
Kód: 0000132814Související produkty
Detailní popis produktu
Metrážové koberce z kolekce REWIND Vás na první pohled zaujmou praktickým provedením. Decentní design a neutrální barvy zapadnou do mnoha interiérů.
Jednobarevný vlas doplňuje jemné žíhání, které těmto kobercům dodává na originalitě. V případě, že hledáte odolný koberec do pracovny, do pokoje pro hosty či chodby, je tento koberec tou správnou volbou. Díky své vysoké odolnosti se nabízí místo nejen v namáhaných bytových prostorách, ale i v prostorách komerčních.
Koberec REWIND tvoří nízký vpichovaný vlas, který je vyroben z polypropylenu se snadnou údržbou a čistěním. Bez obav jej můžete položit i do místností, kde využíváte kolečkovou židli nebo podlahové vytápění.
Moderní koberce z kolekce REWIND Vám zajistí neomezené možnosti pro kombinaci s Vaším stylem interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 23, 32 |
| ? BARVA: | ČERNÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 8,60 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Bfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 900 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| KROČEJOVÝ ÚTLUM: | 24 dB |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Beaulieu patří pod stejnojmennou společnost Bealieu International Group. Jedná se o renomovaného belgického výrobce podlah. Co značka nabízí? Přečtěte si o ní více v tomto článku.
