Metrážový koberec TAURUS 83 modrý
Kód: 0000133581Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zátěžové koberce TAURUS si Vás na první pohled získají svým elegantním vzhledem a kvalitním provedením. Jednobarevné provedení doplňuje dekor ve formě rozostřených teček, který vytvoří po pokládce v ploše interiéru velmi poutavý prvek.
Své místo naleznou v hotelových halách či pokojích nebo kancelářích. Jsou rozhodně vhodným kandidátem i do bytových prostor, a díky jejich odolnosti je můžete umístit do jakékoliv místnosti svého domova.
Koberce TAURUS jsou vyrobeny z polypropylenu, který se jednoduše udržuje a čistí. Nízce střižený vlas přispívá nejen ke snadné údržbě, ale i atraktivnímu vzhledu.
Koberce z kolekce TAURUS jsou skvělým spojením elegance a odolnosti.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 32 |
| ? BARVA: | MODRÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 5,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,50 mm |
| TYP VLASU: | STŘIŽENÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| HUSTOTA TKANÍ: | 197500 vpichů/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1610 g/m² |
| VÁHA VLASU: | 700 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
