Metrážový koberec VIENNA 97 tmavě hnědý
Kód: 0000133452Související produkty
Detailní popis produktu
Sháníte bytový koberec, který kombinuje praktičnost a zajímavý vzhled zároveň? Koberec VIENNA zaujme na první pohled svým elegantním a útulným vzhledem, je však také vysoce praktický a odolný. Můžete jej položit do libovolné místnosti své domácnosti, a to včetně těch vysoce namáhaných, dále je vhodný do veřejných a komerčních méně namáhaných prostor.
Moderní nadčasové koberce VIENNA jsou vyrobeny z polypropylenu, vlas je tkaný do nízkých smyček, metráž se tak snadno udržuje a čistí.
Sháníte-li decentní a současně odolný koberec, metráž z kolekce VIENNA je tou správnou volbou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | ANO |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 31 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 2,90 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 4,40 mm |
| TYP VLASU: | SMYČKA |
| HOŘLAVOST: | Cfl-s1 |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1170 g/m² |
| VÁHA VLASU: | 400 g/m² |
| HUSTOTA TKANÍ: | 193550 vpichů/m² |
| PODKLAD: | Action Back (AB) |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


