UMĚLÁ TRÁVA SPRING 6000 modrá
Kód: 0000114061 0000109999 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umělá tráva SPRING 6000 na první pohled zaujme zářivou modrou barvou. Jde o nepřehlédnutelný designový prvek, který nabízí neobvyklou alternativu ke klasickým zeleným umělým trávníkům.
Silnou stránkou travního koberce SPRING 6000 je jeho odolnost vůči vlhkosti. Ideální je pro něj umístění k bazénům, vířivkám a do dalších relaxačních prostorů interiéru. Latexový podklad zajišťuje bezpečný pevný základ a odvod vody skrz odtokové kanálky. Krátce střižený polypropylenový vlas se snadno udržuje – lehce jej vyčistíte vysavačem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| PODKLAD: | LATEX (perforovaný) |
| ? BARVA: | MODRÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| MATERIÁL: | 100% Polypropylen |
| ŠÍŘE: | 2 m, 4 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1050 g/m2 |
| POUŽITÍ: | Venkovní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
