UMĚLÁ TRÁVA SPRING 8000 šedá
Kód: 0000063354Související produkty
Detailní popis produktu
Umělá tráva SPRING 8000 v šedé barvě je střídmou volbou pro ozvláštnění všech prostor. Decentní zbarvení umělého trávníku nabízí široké využití obzvlášť v moderních interiérech.
Silnou stránkou travního koberce SPRING 8000 je jeho odolnost vůči vlhkosti. Ideální je pro něj umístění k bazénům, vířivkám a do dalších relaxačních prostor interiéru. Latexový podklad zajišťuje bezpečný pevný základ a odvod vody skrz odtokové kanálky. Krátce střižený polypropylenový vlas se snadno udržuje – lehce jej vyčistíte vysavačem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| PODKLAD: | LATEX (perforovaný) |
| ? BARVA: | ŠEDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 6,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| MATERIÁL: | 100% Polypropylen |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1050 g/m2 |
| POUŽITÍ: | Venkovní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
