Čisticí zóna Boomerang 70 šedá
Kód: 0000079341 0000079340 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvítejte Vašeho hosta čistou a bezpečnou rohoží z kolekce BOOMERANG. Tato čistící zóna v několika barvách a 3D vzorem skvěle padne Vašim komerčním i bytovým prostorům.
Díky čistící zóně omezíte roznášení nečistot a prachu a tím preventivně ochráníte zdraví osob uvnitř budovy. Tato čistící zóna navíc disponuje antistatickou úpravou a je samozřejmě protiskluzová.
Kolekce BOOMERANG je vyrobena z polypropylenu, který je mimořádně odolný vůči skvrnám a oděru, proto Vám bude dělat radost jeho snadná údržba.
Dle našich zkušeností snížíte díky čistící zóně náklady na údržbu podlah o 30%. pro dosažení požadované účinnosti musí mít čisticí zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Šíře:: | 1 m, 2 m |
| MATERIÁL: | 100% polypropylen |
| PODKLAD: | SafeBack (Gel, Wafles) |
| VÁHA VLASU: | 700 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1970 g/m² |
| VÝŠKA VLASU: | 4,20 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| BARVA: | ŠEDÁ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
