Čistící zóna CAPRI 07 černá
Kód: 0000000557 0000000558 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvítejte Vašeho hosta čistou a bezpečnou rohoží z kolekce CAPRI. Tato čistící zóna s 3D vzorem skvěle padne Vašim komerčním i bytovým prostorům. Díky čistící zóně omezíte roznášení nečistot a prachu a a tím preventivně ochráníte zdraví osob uvnitř budovy.
Tato čistící zóna navíc disponuje antistatickou úpravou a je samozřejmě protiskluzová. Díky výšce 14 mm zóna disponuje dobrým stupněm komfortu. Zóna je vhodná do prostor s podlahovým topením.
Kolekce CAPRI je vyrobena z polypropylenu, který je mimořádně odolný vůči skvrnám a oděru, proto Vám bude dělat radost jeho snadná údržba.
Dle našich zkušeností snížíte díky čistící zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Pro dosažení požadované účinnosti musí mít čistící zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | ČERNÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 7,20 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 14,00 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 1 m, 2 m |
| VÁHA VLASU: | 1450 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 2320 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
