Čistící zóna CAPRI NEW 12 hnědá
Kód: 0000014861 0000014862 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvítejte Vašeho hosta čistou a bezpečnou rohoží z kolekce CAPRI NEW. Tato čistící zóna s 3D vzorem skvěle padne Vašim komerčním i bytovým prostorům. Díky čistící zóně omezíte roznášení nečistot a prachu a a tím preventivně ochráníte zdraví osob uvnitř budovy.
Tato čistící zóna navíc disponuje antistatickou úpravou a je samozřejmě protiskluzová. Díky výšce 10,4 mm zóna disponuje dobrým stupněm komfortu.
Kolekce CAPRI NEW je vyrobena z polypropylenu, který je mimořádně odolný vůči skvrnám a oděru, proto Vám bude dělat radost jeho snadná údržba.
Dle našich zkušeností snížíte díky čistící zóně náklady na údržbu podlah o 30%.
Pro dosažení požadované účinnosti musí mít čistící zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22+ |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 7,00 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 10,40 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 1 m, 2 m |
| VÁHA VLASU: | 1150 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1880 g/m² |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
