Čisticí zóna Boomerang 80 hnědá
Kód: 0000079342 0000079343 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvítejte Vašeho hosta čistou a bezpečnou rohoží z kolekce BOOMERANG. Tato čistící zóna v několika barvách a 3D vzorem skvěle padne Vašim komerčním i bytovým prostorům.
Díky čistící zóně omezíte roznášení nečistot a prachu a tím preventivně ochráníte zdraví osob uvnitř budovy. Tato čistící zóna navíc disponuje antistatickou úpravou a je samozřejmě protiskluzová.
Kolekce BOOMERANG je vyrobena z polypropylenu, který je mimořádně odolný vůči skvrnám a oděru, proto Vám bude dělat radost jeho snadná údržba.
Dle našich zkušeností snížíte díky čistící zóně náklady na údržbu podlah o 30%. pro dosažení požadované účinnosti musí mít čisticí zóna správný směr vzoru s ohledem na směr chůze.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | HNĚDÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,20 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 7,00 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Ffl |
| ŠÍŘE: | 1 m, 2 m |
| VÁHA VLASU: | 700 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1970 g/m² |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
