Metrážový koberec New Orleans 539 GEL - modrý
Kód: 0000000453Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce NEW ORLEANS nabízí klasiku v podobě univerzálních vpichovaných koberců, které jsou ekonomickou variantou do komerčních prostor.
Koberce NEW ORLEANS jsou vyrobeny z polypropylenového vpichovaného vlasu. Na výběr máte ze dvou typů podkladů – klasického Texiconu a pevnějšího gelového podkladu SafeBack. Texicon vyniká nevídanou lehkostí celého koberce a potěší i přívětivou cenou. SafeBack poskytuje pevnější oporu a lepší odolnost.
Jednoduchý design v jemných i výrazných barvách se dokonale hodí do každého prostoru i pro jakoukoliv příležitost.
Technické vlastnosti a symboly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOBERCE METRÁŽ |
|---|---|
| Materiál: | POLYPROPYLEN (PP) |
| PODKLAD: | BEZ FILCU |
| VHODNÉ PRO KOLEČKOVOU ŽIDLI: | NE |
| TŘÍDA ZÁTĚŽE: | 22 |
| ? BARVA: | MODRÁ |
| VÝŠKA VLASU: | 4,50 mm |
| CELKOVÁ VÝŠKA: | 6,10 mm |
| TYP VLASU: | VPICHOVANÝ VLAS |
| HOŘLAVOST: | Efl |
| ŠÍŘE: | 4 m |
| VÁHA VLASU: | 550 g/m² |
| CELKOVÁ VÁHA: | 1760 g/m² |
| PODKLAD: | GEL |
| VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ: | NE |
| POUŽITÍ: | Zátěžové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
